Susisiekite

Rašykite, atsakysime į jums aktualius klausimus.

Ačiū už jūsų žinutę. Susisieksime su jumis artimiausiu metu
Įvyko klaida. Bandykite vėliau
Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
Pagrindinis  /  Paslaugos  /  
Biotualetų nuoma

Biotualetų nuoma

UAB „Utenos komunalininkas“ nuomoja biotualetus, juos valo, išsiurbia jų turinį, pasirūpina dezinfekcija.  Tualeto nuoma – labai geras sprendimas švenčių metu, vykdant statybas ir pan. Galima sudaryti trumpalaikes biotualetų nuomos sutartis. Čia pateikiamos nuomos ir aptarnavimo kainos.

Trumpalaikė nuoma

UAB „Utenos komunalininkas“ nuomoja biotualetus, juos valo, išsiurbia jų turinį, pasirūpina dezinfekcija. Tokio tualeto nuoma – tai labai geras sprendimas švenčių metu, vykdant statybas ir pan. Galima sudaryti trumpalaikes biotualetų nuomos sutartis. Čia pateikiamos nuomos ir aptarnavimo kainos.

Kainos nurodytos be PVM. Aptarnavimas – tai tualeto turinio išsiurbimas, naujo dezinfekuojančio skysčio pripylimas, kabinos išvalymas, tualetinio popieriaus atsargų papildymas. Taip pat sudarome ir ilgalaikės biotualetų nuomos sutartis.

Ilgalaikė nuoma

Sezoninė nuoma

Kainos nurodytos be PVM mokesčio. Aptarnavimas – tai tualeto turinio išsiurbimas, naujo dezinfekuojančio skysčio pripylimas, kabinos išvalymas. Pristatant biologinius tualetus į nurodytą vietą bei papildomo aptarnavimo, vykstant už miesto ribų, kilometro kaina – 1,00 Eur be PVM. Kreipkitės į UAB „Utenos komunalininkas“ adresu Rašės g. 4, Utena arba skambinkite tel. 8 (389) 63 800.

Skystų buitinių nuotekų išsiurbimas

Vienas reisas miesto ir rajono ribose rezervuarų ir valymo įrenginių išsiurbimui- 27,07 EUR be PVM, lauko tualeto išsiurbimui – 34,29 Eur be PVM, valymo įrenginių ir lauko tualetų išplovimas – 7,22 Eur be PVM. Vykstant už miesto ribų, kilometro kaina – 1,00 Eur be PVM.

Domina ši paslauga?

Teirautis

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: