Susisiekite

Rašykite, atsakysime į jums aktualius klausimus.

Ačiū už jūsų žinutę. Susisieksime su jumis artimiausiu metu
Įvyko klaida. Bandykite vėliau
Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
Pagrindinis  /  Paslaugos  /  
Aplinkos tvarkymas

Aplinkos tvarkymas

UAB „Utenos komunalininkas“ pagrindinė veiklos sritis Utenos miesto švara. Sudarytos sutartys su Utenos miesto savivaldybe įpareigoja rūpintis tuo visus metus – tiek vasaros, tiek žiemos laikotarpiu.

Miesto tvarkymo tarnyba

Vasaros darbai

Vasaros laiku miesto priežiūrai priskiriami šie darbai:

  • gatvių ir šaligatvių priežiūra;
  • teritorijų valymas;
  • teritorijų apželdinimas ir priežiūra;
  • vejos/ žolės šienavimas;
  • mieste esančių paplūdimių priežiūra.

Žiemos darbai

Žiemos laikotarpiu pagrindinė užduotis – saugumas gatvėse plikledžio metu ar pasnigus. Tam skiriamas didelis dėmesys. Miesto gatvės yra valomos spec. technika, barstomos smėlio-druskos mišiniu. Šaligatviais gyvenamuose kvartaluose rūpinasi valytojos. Sustumtas sniegas yra išvežamas už miesto ribų. Žiemos laikotarpiui yra sudaromos sutartys dėl papildomo įmonių teritorijų valymo.

Žiemą atliekami darbai:

  • sniego valymas gatvėse ir nuo šaligatvių;
  • smėlio-druskos mišinio barstymas;
  • mašinų stovėjimo aikštelių priežiūra;
  • smėlio dėžių pastatymas ir užpildymas.

Gatvių ir šaligatvių priežiūra

Mūsų įmonė prižiūri miesto gatves ir šaligatvius. Vykdo smulkų asfalto dangų remontą, perkloja šaligatvių plyteles, atlieka gerbūvio atstatymo darbus. Taip pat valo bei plauna gatves spec. mašinomis. Nuolat atnaujinamas mašinų parkas garantuoja darbo kokybę. Specialios mašinos kartu šluoja, plauna ir surenka šiukšles į bunkerį. Tai taupo laiką ir mažina darbo sąnaudas. Šaligatvių ir parkų takelių priežiūrai naudojamas šaligatvių šlavimo automobilį, kuris sumažina rankinio valymo plotus ir taip palengvina ir paspartina darbo eigą.

Gatvių valymo tvarkos aprašas 2022-2024 m.
Atidaryti →

Teritorijų ir patalpų valymas

Pagrindinė UAB „Utenos komunalininkas“ užduotis –  pasirūpinti Utenos miesto švara bei grožiu. Miesto gatvėse ir kvartaluose dirba 30 nuolatinių valytojų, kurie užtikrina švarą: surenka šiukšles,  nušluoja šaligatvius. Žiemos laikotarpiu nuo šaligatvių nukasa sniegą, pabarsto slidimą mažinančiu mišiniu. Vasarą teritorijos apie gyvenamuosius namus yra šienaujamos.

Įmonė, plėsdama savo veiklą, yra sudariusi daug sutarčių su kitomis įmonėmis, įstaigomis bei organizacijomis teritorijų valymui tiek žiemos, tiek vasaros laiku. Yra sudarytos sutartys su prekybos centrais „Maxima“, „Senukai“, kūno kultūros ir sporto centru dėl aplinkos valymo. Nauja įmonės veiklos sritis – gyvenamųjų namų laiptinių valymas. Norėdami sudaryti sutartį mūsų siūlomoms paslaugoms,  prašome kreiptis tel. 8389-63805 arba atvykti į UAB „Utenos komunalininkas“ Rašės g. 4, Utena. Visi mes norime gyventi tvarkingame mieste, todėl rūpinkimės jo švara.

Teritorijų apželdinimo ir priežiūros darbai

UAB „Utenos komunalininkas“ teritorijų tvarkymo skyrius rūpinasi ne tik miesto švara, bet ir grožiu. Kiekvieną pavasarį miestas pražysta įvairiaspalviais žiedais. Įmonė organizuoja gėlių sodinimą visame mieste.

Be gėlių priežiūros UAB „Utenos komunalininkas“ įrenginėja ir apsodina parkelius, skverelius, atsodina gatvėse išlaužytus ar sužalotus medelius. Šiuo metu mieste atnaujinus gatves bei šaligatvius atsirado daug naujų gėlynų Aušros g., naujai pasipuošė Utenio a. Taip pat mieste yra daug įmonių, kurioms rūpi jų aplinka, todėl turime sudarę daug sutarčių gėlių sodinimo ir priežiūros darbams.

Medžių pjovimas, šakų genėjimas – dar viena mūsų įmonės veiklos sritis. Genimi seni ar visai nupjaunami avarinės būklės medžiai tiek privačiose valdose, tiek prie daugiabučių namų ar miesto gatvių teritorijose. Nupjautos šakos vietoje yra smulkinamos ir išvežamos. Gatvėse nupjautų senų medžių vietose atsodinami nauji medeliai.

Kapinių priežiūra

UAB „Utenos komunalininkas“ rūpinasi ir Utenoje esančių dviejų miesto kapinių preižiūra. Išveža prie kapinių esančių konteinerių šiukšles, atveža smėlio, vykdo  naujųjų kapinių praplėtimo darbus, pasirūpina nulūžusiais ar pavojų keliančiais medžiai.

Mirus artimajam galite kreiptis į kapinių prižiūrėtoją. Mob. tel. 8-686-33568

Senose miesto kapinėse būna neporinėmis savaitės dienomis: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 8 iki 15 valandos.

Naujose kapinėse būna porinėmis savaitės dienomis: antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais nuo 8 iki 15 valandos.

Kapinių tvarkymo taisyklės
Atidaryti →

Domina ši paslauga?

Teirautis

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: