Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
 / 
 / 
VĖL TĘSIAMAS NEMOKAMAS ASBESTO ATLIEKŲ SURINKIMAS

VĖL TĘSIAMAS NEMOKAMAS ASBESTO ATLIEKŲ SURINKIMAS

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad įgyvendinant projektą „Namų ūkiuose susidariusių asbestinio šiferio atliekų sutvarkymas“ ir panaudojant sutaupytas lėšas, vėl bus tęsiamas nemokamas gyvenamuosiuose namų ūkiuose susidariusių asbestinio šiferio atliekų surinkimas apvažiavimo būdu (išgyventojo nurodytos vietos, esančios Utenos rajono savivaldybės teritorijoje).Asbesto atliekų surinkimą vykdys UAB „Utenos komunalininkas“. Atliekų surinkimo paslauga finansuojama Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos lėšomis.

 

Asbesto atliekų surinkimo paslauga bus teikiama, kol bus surinktas numatytas asbesto atliekų kiekis (47 tonas) arba ne ilgiau kaip iki 2023 m. lapkričio 8 d.
Utenos rajono savivaldybės gyventojai, norintys nemokamai ir saugiai sutvarkyti asbesto atliekas, turi kreiptis į UAB „Utenos komunalininkas“ tel. (8 389) 63800 (spausti 4) arba el. paštu info@utenoskom.lt ir pateikti šiuos duomenis:

  • vardą, pavardę; gyvenamojo namų ūkio, kuriame susidarė asbesto atliekos, adresą;
  • preliminarų asbesto atliekų kiekį (tonomis ar kvadratiniais metrais);
  • kontaktus (telefoną ir el. paštą).

Sudaręs užsiregistravusių atliekų turėtojų (gyvenamųjų namų ūkių, kuriuose susidarė asbesto atliekos, adresų) sąrašą ir optimalų asbesto atliekų surinkimo-apvažiavimo grafiką (vieno apvažiavimo metu asbesto atliekos būtų renkamos iš kelių gyvenamųjų namų ūkių), UAB „Utenos komunalininkas“ informuos apie atliekų paėmimą (atliekų paėmimas bus vykdomas atsižvelgiant į užsiregistravusių gyventojų skaičių ir gamtos sąlygas) ir asbesto atliekų sandėliavimo/paruošimo perdavimui sąlygas.

Perduodant UAB „Utenos komunalininkas“ reikės pateikti asmens dokumentą, taip pat užpildyti deklaraciją, kurioje reikės nurodyti asmens vardą, pavardę, gyvenamojo namų ūkio, kuriame susidarė asbesto atliekos, adresą. Atkreipiame dėmesį, kad atliekų turėtojas privalės patvirtinti parašu, kad asbesto atliekų tvarkymas nėra susijęs su prašomu ar paskirtu finansavimu, panaudojant valstybės ar savivaldybių biudžetų ar išteklių fondų, Europos Sąjungos arba ne Europos Sąjungos šalių valstybės institucijų lėšas.

Kilus klausimams pasiteirauti galėsite Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriuje tel. (8 389) 43 520, el. p. aplinkosauga@utena.lt

Kitos naujienos

Visos naujienos
Visos naujienos

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: