Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
 / 
 / 
Rugsėjo mėnesį bus renkamos didelių gabaritų ir kitos atliekos

Rugsėjo mėnesį bus renkamos didelių gabaritų ir kitos atliekos

Šių metų rugsėjo mėnesį Utenos mieste ir Tauragnų, Vyžuonų, Utenos ir Daugailių seniūnijose apvažiavimo būdu bus renkamos pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, liuminescencinės lempos, akumuliatoriai, panaudoti tepalai ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldai, buitinė technika ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos, susidariusios buityje.
Atkreipiame dėmesį, kad Utenos miesto gyventojai dėl aukščiau išvardintų atliekų surinkimo iš anksto turi kreiptis į UAB ,,Utenos komunalininkas” Atliekų tvarkymo skyrių, tel. (8 389) 63 800 (spausti 4) ir užsiregistruoti. Siekiant palaikyti švarą, pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas, neužsiregistravus, dėti konteinerinėse aikštelėse šalia konteinerių ar prie gatvės draudžiama!


Išvardintų kaimo seniūnijų gyventojai, kaip ir anksčiau, dėl šių atliekų surinkimo turi kreiptis iš anksto į atitinkamą seniūniją telefono numeriais, nurodytais atliekų surinkimo grafike.
Atliekų surinkimo Utenos mieste ir Utenos rajono seniūnijose grafiką galite rasti Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu https://www.utena.lt/images/Aplinkos_apsauga/Atlieku_sudetis/2021_01_04_grafikas.pdf
Primename, kad pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas galima pristatyti į Utenos rajone veikiančias Atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Savartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r., ir Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Rašės g. 4, Utena.

Kitos naujienos

Visos naujienos
Visos naujienos

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: