Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
 / 
 / 
Kovo mėnesį bus renkamos didelių gabaritų atliekos

Kovo mėnesį bus renkamos didelių gabaritų atliekos

Kovo mėnesį Utenos mieste ir Daugailių, Tauragnų, Utenos, Vyžuonų seniūnijose apvažiavimo būdu bus renkamos pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, liuminescencinės lempos, akumuliatoriai, panaudoti tepalai ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldai, buitinė technika ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos, susidariusios buityje.

Atkreipiame dėmesį, kad Utenos miesto gyventojai dėl aukščiau išvardintų atliekų surinkimo iš anksto turi kreiptis į UAB ,,Utenos komunalininkas” Klientų aptarnavimo skyrių, tel. (8 389) 63 800 (spausti 4) ir užsiregistruoti. Primename, kad pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas, neužsiregistravus, dėti konteinerinėse aikštelėse šalia konteinerių ar prie gatvės draudžiama!

Išvardintų kaimo seniūnijų gyventojai, kaip ir anksčiau, dėl šių atliekų surinkimo turi kreiptis iš anksto į atitinkamą seniūniją telefono numeriais, nurodytais atliekų surinkimo grafike.

Atliekų surinkimo Utenos mieste ir Utenos rajono seniūnijose grafiką galite rasti Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu: https://www.utena.lt/images/Aplinkos_apsauga/Atlieku_sudetis/2022_01_05_atliekos.pdf

Primename, kad pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas galima pristatyti į Utenos rajone veikiančias Atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Savartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r., ir Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Rašės g. 4, Utena.

Kitos naujienos

Visos naujienos
Visos naujienos

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: