Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
 / 
 / 
Įsigyti pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo konteineriai

Įsigyti pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo konteineriai

2022 m. Utenos rajono savivaldybės administracija teikė LR Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai (toliau - APVA) paraišką dėl dotacijos gavimo individualiems antrinių žaliavų surinkimo konteineriams įsigyti. Skyrus finansavimą (50 proc. APVA, 50 proc. – Gamintojų ir importuotojų organizacijos) ir pasirašius sutartį, iš UAB „Strefa“ buvo įsigyti 800 vnt. stiklo, stiklo pakuotės atliekų surinkimo konteineriai (120 l talpos), ir 800 vnt. visų rūšių pakuotės ir kitoms tinkamoms perdirbti antrinėms žaliavoms surinkimo konteineriai (240 l talpos).

Kviečiame Utenos miesto ir rajono individualių gyvenamųjų namų savininkus, neturinčius pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo konteinerių, dėl jų įsigijimo kreiptis į UAB ,,Utenos komunalininkas“ Klientų aptarnavimo skyrių, Rašės g. 4, Utena, 101 kab. arba tel. (8 389) 63 800 (skambinant spausti 1) (darbo laikas: I-IV 7.00 val.–11.00 val. ir 11.45val.–16.00 val., V 7.00 val.–11.00 val. ir 11.45 val.–14.45 val.) arba el. paštu info@utenoskom.lt

Konteinerį galės įsigyti individualių gyvenamųjų namų savininkai, sudarę (turintys) sutartis su UAB ,,Utenos komunalininkas“ dėl komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimo.

Kitos naujienos

Visos naujienos
Visos naujienos

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: