Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
 / 
 / 
Įsigyti biologiškai skaidžių atliekų konteineriai

Įsigyti biologiškai skaidžių atliekų konteineriai

2022 m. pradžioje Utenos rajono savivaldybės administracija teikė LR Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai paraišką biologinių atliekų surinkimo priemonių-konteinerių įsigijimo dotacijai gauti. Skyrus finansavimą ir pasirašius sutartį, buvo įsigyti 1015 vnt. konteinerių (0,24 m3 talpos), skirtų individualių namų ūkiams. Iš sutaupytų lėšų 2023 m. birželio mėnesį papildomai įsigyti 130 vnt. konteinerių.
Kviečiame Utenos miesto individualių gyvenamųjų namų savininkus, neturinčius biologiškai skaidžių atliekų konteinerių (rudos spalvos), dėl jų įsigijimo kreiptis į UAB ,,Utenos komunalininkas“ Klientų aptarnavimo skyrių, Rašės g. 4,Utena, 101 kab. arba tel. (8 389) 63 800 (skambinant spausti 1) (darbo laikas :I–IV - 7.00–11.00 val. ir 11.45–16.00 val., V - 7.00–11.00 val. ir 11.45–14.45val.) arba el. paštu komunalininkas@utenoskom.lt


Konteinerį galės įsigyti individualių gyvenamųjų namų savininkai, sudarę (turintys)sutartis su UAB ,,Utenos komunalininkas“ dėl komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimo.
Atkreipiame dėmesį, kad Utenos mieste biologiškai skaidžios atliekos (žoles, lapus, vaisius, daržovių likučius, smulkias šakas ir kt. augalinės kilmės atliekas)surenkamos tik iš individualių biologiškai skaidžių atliekų konteinerių (rudos spalvos).

Kitos naujienos

Visos naujienos
Visos naujienos

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: