Didinimas
Nespalvotas režimas
Slėpti nuotraukas
 / 
 / 
Ekologinė akcija ,,Neišmesk Kalėdų eglutės“

Ekologinė akcija ,,Neišmesk Kalėdų eglutės“

Trijų Karalių šventės metu nupuošiamos eglutės ir jų šakos. Šia proga kviečiame Utenos miesto gyventojus prisidėti prie kasmetinės ekologinės akcijos „Neišmesk Kalėdų eglutės“ ir ją paminėti kartu su Utenos Kultūros centro rengiama Trijų karalių švente, kuri vyks sausio 8-ąją dieną, 12.30 val., Utenos kultūros centro aikštėje. Į šventę kviečiame su savimi atsinešti nupuoštas eglutes bei šakas ir sudėti į specialiai parengtą vietą.

Iki 2023 m. sausio 12 d. eglutes ir jų šakas bus galima sudėti į paruoštas vietas ne tik prie Utenos Kultūros centro, bet ir prie įžiebtos eglutės Utenio a. bei daugiabučių namų – Vyturių (aikštelėje tarp daugiabučių, esančių adresu Vaižganto g. 6 ir Vaižganto g. 8), Aukštakalnio (aikštelėje esančioje tarp Utenos vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ adresu Taikos g. 25 ir daugiabučio adresu Taikos g. 21) ir Smėlio (aikštelėje esančioje tarp Smėlio bibliotekos adresu Smėlio g. 9 ir daugiabučio adresu Smėlio g. 11) – kvartaluose

Akcijos metu surinktas eglutes ir jų šakas UAB „Utenos komunalininkas“ perduos į UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamą Biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo aikštelę (adresas: Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r.) prie Utenos regioninio nepavojingų atliekų sąvartyno, kur jos bus kompostuojamos. Nesuspėjusieji, atnešti eglutes ir jų šakas į joms paruoštas vietas, galės patys nuvežti į Biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo aikštelę aukščiau nurodytu adresu.

Prašome gyventojų būti sąmoningais - eglučių nemesti į komunalinių atliekų konteinerius ar palikti konteinerinėse atliekų aikštelėse.

                                                                         

                                             

                                             

Kitos naujienos

Visos naujienos
Visos naujienos

Naudojate pasenusią naršyklę

Prašome atsinaujinti naudojamą naršyklę į naujesnę.
Rekomenduojame rinktis vieną iš šių: